מלגות על לימוד תורה

בדף זה אנסה לרכז רשימה של גופים וארגונים המעניקים מלגות עבור לימוד תורה בכל מקצועות התורה [לפעמים זה זכות השתתפות בהגרלה על מלגות].

* מפעל הש"ס - עם מסלולים שונים בלימוד גמרא וטור שולחן ערוך, עם מבחנים רציניים.
* לדעת - בית הספר לחסידות - מלגה גבוהה על לימוד ומבחן על כל ספר התניא במסלול שנתי . https://www.lladaat.co.il/ContactUs 
* שיננא מבחן טלפוני [ 03-5034030 ] על הרמב"ם היומי, עם השתתפות בהגרלה על סכומי כסף. 
* מבחן שנתי על קטעים משולחן ערוך הרב - המבחן באזור כד' טבת כל שנה, ותחילת ההרשמה אחרי שמחת תורה [או קצת יותר באיחור], מספר המקומות מוגבל כך שכדאי לעקוב באתר מתי מתחיל הרישום ומייד להרשם. כתובת: http://shulchanharav.com  מלגה עד 1000שח, לפי הציון במבחן. בד"כ מעל ציון 50 כבר מקבלים [כ500 שח]. המבחן קשה. כמו כן כל משתתף בדרך כלל מקבל ספר חינם על שולחן ערוך הרב.
*מבחנים על לימוד ה'דבר מלכות' השבועי [שיחות הרבי מהשנים נ"א-נ"ב] עם הגרלות על פרסים של טיסה לרבי או ספרים - המטה ללימוד הדבר מלכות.
* ישיבה על קברו - לע"נ הרב שטיינמן זי"ע  [  03-3080222 ] - מבחנים אמריקאים קצרים בעשרות נושאים לימודיים [גמרא, רש"י, תוספות, ראשונים, תנ"ך, משנה, משנה ברורה ועוד ועוד] עם הגרלות קבועות. 
* 'תורה שבכתב' מבית 'קול התורה' - מבחנים על חומש יומי עם פירוש רש"י והגרלות כספיות שוות ערך למצליחים במבחן              - 02-5002018
*אנסה להעלות עוד מידע על מלגה לאברכים בהקדם. אשמח אם קוראי עמוד זה ישלחו אליי עוד מידע [כולל מספרי טלפון וקישורים לדפי אינטרנט]הגרלות על לימוד תורה
​​​​​​​
דף הבית טלפון