הרב ינון גלעדי מתמחה בהוראת גמרא למתחילים - מבוגרים, נוער וילדים.  הוא משקיע הרבה בלהאהיב את הגמרא על התלמיד.
כמו כן הרב ינון גלעדי מוסר הרצאות ושיעורים פרטיים בנושאים הבאים:  חסידות, דקדוק, הלכות קידוש החודש לרמב"ם והידע לבניית לוח שנה עברי לבד, אנציקלופדיה תלמודית, תורה ומדע והכנה לבר מצווה. וכן ב- אסטרונומיה [כולל הכרות עם מפת השמים], מתמטיקה [כולל לבגרות], חלילית וגיטרה.

שיעור גמרא למתחילים בעלי תשובה [בגילאים 18-35], מתקיים על ידי הרב ינון גלעדי, כל יום משעה 11:15 עד 14:00, בישיבה לבעלי תשובה בקריית משה ירושלים, רחוב ריינס 16. כולם מוזמנים - בחינם.

שיעור גמרא למתחילים ומתקדמים מכל הסוגים [כרגע במסכת כריתות], בבית חב"ד קרית היובל, ירושלים, כל יום שלישי - בשעון קיץ מייד אחרי ערבית [כ35 דקות אחרי שקיעה] ובשעון חורף בשעה 19:30. ניתן להרשם אצלי לקבלת ס.מ.ס על שינויים וביטולים.


חדש! שיעור חסידות בספר 'דרך מצוותיך' - טעמי המצוות לפי נגלה, קבלה וחסידות, בכל יום ראשון ב20:30 בבית חב"ד עיר גנים ירושלים. לפרטים ניתן לפנות אליי.
​​​​
לפירוט מלא של [כמעט] כל המקצועות בהם אני מוסר שיעורים פרטיים, עיין בדף שלי באתר 'לימוד נעים' -
כאן, אבל, עדיף לפנות אליי כאן, או דרך הפלאפון המצויין מטה, ולא דרך הפרטים באתר לימוד נעים. תודה.

ניתן ללמוד עימי שיעור פרטי בחברותא  באופן פרונטלי באזור ירושלים או אף במרחק שעתיים נסיעה מירושלים. או גם דרך שיחות וידאו באינטרנט [למשל בעזרת תוכנת ZOOM], מה שיכול להיות זמין גם לאדם שגר רחוק מירושלים.


להרשמה לעדכונים שוטפים, בנושא גמרא למתחילים, מלא טופס 'צור קשר', ורשום בשורת הנושא: ניוזלטר.

תגובות הוסף תגובה הוסף תגובה
דף הבית טלפון